Konferences, semināri

Turpinot tradīciju, Eiropas tiesību zinātņu studentu asociācija Latvijā (ELSA Latvia) aicina visus Latvijas augstskolu tiesību zinātņu studentus piedalīties profesora Kārļa Dišlera XVII konstitucionālās tiesas procesa izspēlē. Komandu pieteikums jāiesniedz līdz 12. novembrim.

Minētā izspēlē uzskatāma par prestižāko un tradīcijām bagātāko nacionālā mēroga tiesas procesa izspēli, kuru katru gadu tiesā izcili Latvijas tiesību eksperti. Izspēle visiem Latvijā studējošajiem tiesību zinātņu studentiem sniedz iespēju pierādīt savas zināšanas un prasmes par aktuāliem un diskusijas raisošiem konstitucionālo tiesību jautājumiem.

Dalība tiesas procesa izspēlē sniedz iespēju studentiem jau studiju laikā gūt pieredzi un iemaņas tiesas procesa norisē, prasmes argumentēt savu viedokli, kā arī iegūt nozīmīgus kontaktus, kas ir neatņemama veiksmīgas jurista karjeras sastāvdaļa.

Komandu pieteikums jāiesniedz līdz 2015. gada 12. novembrim, sūtot uz e-pastu: elsa[pnkts]latvijaatgmail[pnkts]com. Rakstveida kāzusa analīze jānosūta elektroniski līdz 2015. gada 24. novembra plkst. 23.59, sūtot uz e-pastu: elsa[pnkts]latvijaatgmail[pnkts]com. Izspēles mutiskā daļa norisināsies 2015. gada 12. decembrī.

Papildu informācijas iegūšanai lūgums vērsties pie ELSA Latvia, rakstot uz e-pastu: elsa[pnkts]latvijaatgmail[pnkts]com

Izspēles kāzuss pieejams šeit.

konstituc-tiesas-izspele-lead-RSU.jpg