Bibliotēka
Doktorantiem
Darbiniekiem

Regulatīvās informācijas medicīniskā vārdnīca MedDRA (Medical Dictionary for Regulatory Activities) abonēta un pieejama RSU studējošajiem un docētājiem. MedDRA medicīniskā terminoloģija ir pieejama vairākās valodās, t. sk. latviešu un angļu valodā.

MedDRA ir terminu apkopojums par veselības stāvokļiem, izmeklējumiem, procedūrām, sociāliem apstākļiem u.c., bet tā nesatur, piemēram, izmeklējumu skaitliskās vērtības un vielu nosaukumus. MedDRA daudz tiek izmantota zāļu aprakstos, farmakovigilancē un tā var būt noderīgs resurss studentiem un veselības aprūpes speciālistiem, jo tajā atrodami daudzi līdz šim latviešu valodā netulkoti termini.

MedDRA termini ir saskaņoti ar jau apstiprināto medicīnisko terminoloģiju.

Sekojot izveidotajai instrukcijai, savu piekļuvi MedDRA var izveidot visi RSU studējošie un docētāji, izmantojot savu RSU e-pasta adresi.