Darbiniekiem
EIT Health

Sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru tiek izsludināta pieteikšanās EIT Health atbalstītai inovatīvai mācību programmai Expert3D: Comprehensive Transversal Programme in Medical Image Post Processing: 3D Printing and Artificial Intelligence, kas notiks no 18. oktobra līdz 12. decembrim.

expert3d_2021_banner.jpg

Programma tiks īstenota astoņu nedēļu garumā, ietverot gan patstāvīgu interaktīvu materiālu apguvi, gan seminārus ar starptautiski atzītiem pasniedzējiem, kā arī noslēguma projekta izstrādi. Par programmas apguvi tiek piešķirti 20 ECTS.

Kursa mērķauditorija ir ārsti un topošie speciālisti (īpaši radioloģijas, ķirurģijas specialitātēs), anatomijas mācībspēki, medicīnas un biomehānikas inženieri, pētnieki un veselības aprūpes jomas inovatori.

Dalībniekiem nav nepieciešamas priekšzināšanas 3D printēšanā vai programmēšanā.

Tiešsaistes kursa norise plānota piecos moduļos, atsevišķi apskatot šādus tematus:

• inovāciju nozīme veselības aprūpē, klīnisko vajadzību definēšana, ētiskie un legālie aspekti;
  • anatomisku modeļu radīšana, radioloģisko izmeklējumu attēlu iegūšana, optimizācija, pēcapstrāde;
  • segmentēšana, 3D drukāšana, biomateriālu izmantošana;
  • mākslīgais intelekts biomedicīnas attēlu radīšanā, mašīnmācīšanās attēlu analīzē;
  • radiomika, kvantitatīvie vizuālie biomarķieri attēlu iegūšanā.

Mācību programma

Programmas apjoms: 225 stundas, 20 ECTS
Valoda: angļu
Dalības maksa: 1100 EUR (iespējamas atlaides asociāciju un profesionālo grupu ietvaros)