Doktorantiem
Uzņemšana

Rīgas Stradiņa universitātē notiek pieteikšanās maģistrantūrā un doktorantūrā, piedāvājot iespēju studēt 23 maģistra un piecās doktorantūras studiju programmās.

studente.jpg

Elektroniskā pieteikšanās vietnē uznemsana.rsu.lv un dokumentu pieņemšana studijām maģistrantūrā notiek līdz 14. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (trešdienās – no 8.00 līdz 19.00) RSU Studentu servisā (Rīgā, Dzirciema ielā 16, K korpusa 100. kabinetā).

Šogad RSU aicina pieteikties studijām maģistra līmeņa programmās, kurām valsts pirmo reizi piešķīrusi budžeta vietas: Mākslas terapija (12 budžeta vietu), Rūpnieciskā farmācija (12 vietu) un Veselības vadība (6 vietas).

Tiek piedāvātas arī jaunas maģistra studiju programmas veselības aprūpē: Rehabilitācija ar 10 budžeta vietām un Starptautiskais mārketings un biznesa vadība, kas ir maksas programma.

Elektroniskā pieteikšanās vietnē uznemsana.rsu.lv un dokumentu pieņemšana studijām doktorantūrā līdz 7. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (trešdienās – no 8.00 līdz 19.00) Rīgā, Dzirciema ielā 16, RSU Studentu servisā (K korpuss, 1. stāvs, 100. kabinets).
Elektroniskā pieteikšanās nav obligāta, pieteikties studijām var arī klātienē.