Stipendijas

Pirmdien, 9. oktobrī, plkst. 13.00 Rīgas Stradiņa universitātē tiks pasniegtas mecenāta Borisa Tetereva stipendijas medicīnā. Stipendijas RSU studentiem tiek piešķirtas jau septīto reizi. Vienlaikus tiks pasniegta Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīme RSU rektoram Jānim Gardovskim.

bitf-logo_0.pngMecenāta Borisa Tetereva stipendijas medicīnā tiks pasniegti trim RSU studentiem, kuru vārdi tiks paziņoti 9. oktobrī. Līdz šim mecenāta Borisa Tetereva stipendija medicīnā kalpojusi par atspēriena punktu jau 20 RSU studentiem. Stipendijas apmērs ir 375 eiro mēnesī līdz pamatstudiju noslēgumam, kā arī portatīvais dators lietošanā uz stipendijas saņemšanas laiku.

Mecenāta Borisa Tetereva stipendija medicīnā dibināta ar mērķi atbalstīt talantīgus un centīgus RSU Medicīnas fakultātes pamatstudiju 3. un 4. kursa studentus. Tās dibinātājs absolvējis RSU (tolaik – Rīgas Medicīnas institūtu) 1980. gadā. Borisa un Ināras Teterevu fonds vērienīgi atbalstījis gan RSU studentus, gan docētājus kopš tā dibināšanas 2010. gadā.

Pasākumā tiks pasniegta arī Borisa un Ināras Teterevu fonda Goda zīme. Tā pēc mecenātu ierosmes iedibināta, lai godinātu organizācijas vai personības par īpašiem nopelniem labdarības un brīvprātīgā darba veicināšanā vai par ilgstošu un pašaizliedzīgu darbību kādā jomā vai atsevišķa projekta sabiedrības labā realizāciju ar izciliem panākumiem.