Stipendijas

Rūpējoties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tam labvēlīgiem nosacījumiem, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju un RSU Goda doktoru Egilu Gulbi šā gada septembrī bija izsludinājis pieteikšanos Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai. Pašlaik ir noslēgusies iesniegto stipendijas pretendentu – RSU studiju programmas Medicīna un Pediatrija studentu – pieteikumu izvērtēšana.

Stipendiju (100 eiro mēnesī) 2018./2019. akadēmiskā gada abos semestros, t. i., no 2018. gada 3. septembra līdz 2019. gada 30. jūnijam, saņems 61 mūsu universitātes students.

Tā kā šogad tika iesniegts vairāk stipendijas pieteikumu nekā iepriekšējā akadēmiskajā gadā, stipendijas komisija deva priekšroku tiem pretendentiem, kuri atbilda stipendijas nolikumā minētajiem prioritārajiem nosacījumiem, piemēram, pretendents vienlaikus kvalificējas vairākiem sociālajiem kritērijiem, pirmā studiju gada prioritāte attiecībā pret otro studiju gadu u. c.

Nākamā pieteikšanās šai stipendijai plānota 2019. gada septembrī.