EIT Health uzsaukumi

Iespēja profesionāļiem ar augstāko izglītību veselības, vides, sociālo, humanitāro, inženierzinātņu vai līdzīgās jomās pieteikties tiešsaistes vasaras skolai.

Vasaras skolas Mobility and Active Ageing ietvaros veselības aprūpes speciālistiem tiks sniegta iespēja piedalīties apmācībās, kuru mērķis ir izstrādāt un attīstīt risinājumus veselības un funkcionālās neatkarības atbalstam un veicināšanai personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Vasaras skolu organizē Lisabonas Universitāte (Portugāle) no 2020. gada 1. jūlija līdz 31. augustam.

Apmācības ir plānotas tiešsaistē, tās ir sadalītas 8 moduļos (70 stundas). Apmācību programma ietver teorētiskās lekcijas un praktiskās nodarbības, kas paredz mentoringu.  Ar apmācību programmu var iepazīties šeit.
Nenokavē iespēju un piesakies līdz 29.jūnijam.

Plašāka informācija

EIT_Health_Logo.png