Konferences, semināri

Iepazīsties ar topošajiem studiju biedriem un pašreizējiem RSU studentiem, iegūsti noderīgu informāciju par studijām, piedalies aktivitātēs un no sirds izbaudi vasaras pēdējos mirkļus 22. un 23. augustā Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pirmkursnieku seminārā ZGI jeb Zinību govs izslaukšana! Pieteikšanās līdz 24. jūlijam.

ZGI ir RSU Studējošo pašpārvaldes organizēts, tradicionāls pasākums jauniešiem, kuri nolēmuši augstāko izglītību iegūt Rīgas Stradiņa universitātē.

zgi-2014006.jpg

Šogad zem saīsinājuma ZGI esam paslēpuši Zinību govs izslaukšanu, kas labi raksturo semināra lektoru uzkrāto zināšanu par studijām nodošanu jaunpienācējiem.

Seminārā ikvienam RSU pirmkursniekam būs iespēja klausīties iedvesmojošos lektoros, uzzināt sīkākas detaļas par studiju procesu savā izvēlētajā fakultātē no pieredzes bagātajiem studentiem, iegūt dažādus izdzīvošanas ieteikumus, kā arī labi pavadīt laiku kopā ar saviem jaunajiem kursabiedriem.

Piesakies līdz 24. jūlijam šeit! Vietu skaits ierobežots.  Ņem vērā, ka, atlasot semināra dalībniekus, ņemsim vērā atbilžu radošumu, smieklīgumu, odziņu! Droši izpaudies!