Atzinība
Pētniecība

Nule kā notikušajā Baltijas Morfologu IX zinātniskās konferencē, kas norisinājās no 27. līdz 29. septembrim, RSU Anatomijas un antropoloģijas institūta direktorei profesorei Mārai Pilmane piešķirta Tartu Universitātes Augusta Raubera medaļa par zinātnisko sakaru veicināšanu starp abām universitātēm un pētījumiem embrioloģijā.

Kā uzsver profesore M. Pilmane, “tas man ir liels gods, jo nekad netiku domājusi, ka slavenā Tartu Universitāte tā novērtēs mani”.

Augusts Raubers (1841–1917) bija slavens vācu izcelsmes medicīnas profesors – anatoms un embriologs, kurš kopš 1896. gada darbojās Tartu. Profesora rūpīgā un prasmīgā darba rezultātā tapusi unikāla anatomijas kolekcija ar vairākiem tūkstošiem eksponātu.