Ziņas

raimonds-platacis-lekcija-rsu.jpgCeturtdien, 14. maijā, pulksten 14.30 Rīgas Stradiņa universitātes 3. auditorijā (Rīgā, Dzirciema ielā 16) notiks Latvian Art Directors Club (LADC) iniciatīvas Vieslekciju programma augstskolās otrā vieslekcija. Ar stāstījumu par reklāmu ārpus tradicionālajiem mediju formātiem uzstāsies reklāmas aģentūras Abnormal līdzdibinātājs un radošais direktors Raimonds Platacis (attēlā). Lekcijas nosaukums – Izdomājiet kaut ko foršu!.

Plānotais lekcijas ilgums – 1,5 stundas.

Kā skaidro Raimonds, "iedot pircējam aptaustīt, apostīt un nogaršot produktu – tas ir uzdevums, kas tiek dots reklāmistiem BTL (Below the Line) nozarē. Savukārt BTL ir pieredzes mārketings – tas kalpo par tiešu tiltu starp produktu un patērētāju, tāpēc lekcijā tiks apskatīta reklāma ārpus tradicionālajiem mediju formātiem".

Raimonds ir konceptuālists, asprātīgu un provokatīvu saukļu meistars, kas savas karjeras laikā saņēmis godalgas neskaitāmos vietēja un starptautiska mēroga reklāmas festivālos. Jau trešo gadu viņš piedalās jauno reklāmistu konkursa Young Lions organizēšanā.

R. Platača vieslekcijas apmeklējums jāapstiprina adresē pasakumi.rsu.lv, jo vietu skaits ir ierobežots.

LADC iniciatīva Vieslekciju programma augstskolās regulāri dodas uz kādu no augstskolām, kur Latvijas zinošākie radošo industriju veidotāji lasa lekcijas par reklāmu, mārketingu un radošumu. RSU vieslekcijas notiek reizi mēnesī. Nākamie viesi būs tādi radošo industriju profesionāļi kā Aleksandrs Bētiņš, Zigurds Zaķis, Miķelis Baštiks, Reinis Adovičs un citi. Šī cikla lekcijas ir publiskas un par apmeklējumu nav jāmaksā.