Par mums medijos
COVID-19

Lai arī patlaban mediju un sabiedrības fokuss ir novirzījies no Covid-19 temata, cilvēki turpina slimot un diemžēl arī mirt. Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) eksperti un speciālisti no Latvijas un ārvalstīm šonedēļ Rīgas Stradiņa universitātē notiekošajā konferencē Ietekme, inovācijas un plānošana diskutē par pandēmiju, tās sekām dažādās jomās un neskaidrībām ar Covid-19 nākotnē.

Kā sarunā televīzijas raidījumā 900 sekundes norāda universitātes rektors profesors Aigars Pētersons, Covid-19 pandēmija nav beigusies, neraugoties uz to, ka pavasara un vasaras periodā samazinās saslimstība.

“Covid-19 ēra turpinās. Kovids atkal būs rudenī un ziemā. Varbūt citās izpausmēs. Mēs apkopojām to milzīgo pieredzi, kas mums ir ne tikai veselības aprūpē, medicīnā, bet arī sociālajās zinātnēs.”

Dalībai konferencē pieteicās 3600 dalībnieku no vairāk nekā 40 valstīm, un tas ir lielākais Covid-19 tematam veltītais pasākums Ziemeļeiropā.