Sports
Atzinība

Novembra sākumā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valdes sēdē tika apstiprināti LSFP Sporta stipendijas saņēmēji 2016./2017. studiju gadam. Stipendijas tika piešķirtas 48 sportistiem, tostarp divām Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) sportistēm – basketbolistei Katei Aizsilai, kura ir Rehabilitācijas fakultātes studiju programmas Ergoterapija 4. kursa studente, un šķēpmetējai Katrīnai Sirmajai. Turklāt Katrīna Sirmā ir atzīta par Rīgas labāko sportisti.

LSFP prezidents Einars Fogelis: "Lepojos ar sportistiem, kas domā par savu karjeru ilgtermiņa perspektīvā, veltot savām akadēmiskajām zināšanām un intelektuālajai izaugsmei īpašu vērību."

Katrina-Sirma-rsu-lead.jpg

No kreisās: Katrīna Sirmā un RSU volejbola trenere Inguna Minusa.

Katrīna Sirmā, kura ir RSU Juridiskās fakultātes studiju programmas Tiesību zinātne 4. kursa studente, atzīst: "Mana ģimene vienmēr ir atbalstījusi mani, lai varu apvienot sportu ar studijām. Es izvēlējos apgūt sarežģītāku profesiju, jo apzinājos, ka pēc sporta karjeras beigām šī izglītība būs konkurētspējīgāka. Sevi nākotnē redzu, strādājot jurista darbu sporta nozarē. Cik man zināms, ar šādu specializāciju Latvijā es būtu viena no retajiem juristiem ar šādām zināšanām."