Preses relīzes

Šogad studijas Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) bakalaura, profesionālajās un pirmā līmeņa studiju programmās uzsāk vairāk kā 1100 studentu, kas ir par 10% (apm. 100 studentiem) vairāk kā pirms gada. Medicīnas un veselības aprūpes programmās visvairāk studējošo (apm.319) šogad uzsāks studijas Medicīnas fakultātē, sociālajās zinātnēs visvairāk studējošo (71) ir studiju programmā „Starptautiskais mārketings un reklāma".

Jaunais akadēmiskais gads 2008.gada 1.septembrī tiks atklāts ar Imatrikulācijas ceremoniju, kas notiks plkst. 15.00 pie ieejas universitātē, Dzirciema ielā 16. Pirmā studiju gada studentus uzrunās RSU vadība: rektors profesors Jānis Gardovskis, prorektori, dekāni, prodekāni un Studējošo pašpārvaldes vadība.

Pirms ceremonijas, plkst. 14.30 vestibilā notiks RSU kolektīvu un sabiedrisko organizāciju prezentācijas - sevi prezentēs RSU jauktais „ Rīga", RSU sporta klubs un studējošo organizācijas, ar priekšnesumiem uzstāsies deju ansamblis „Ačkups" un nesen izveidotais RSU teātris. Lai saņemtu „instrukciju" nākamajām studijām, notiks pirmkursnieku tikšanās arī ar savu fakultāšu vadību - plkst. 13.30 sociālo zinātņu fakultāšu studentiem, plkst. 16.00 medicīnas un veselības aprūpes nozares fakultāšu studentiem.

Sīkāka informācija: RSU Sabiedrisko attiecību nodaļa, 67409223.