Preses relīzes

No 2010. gada 4. janvāra līdz 3. februārim Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) sākas pieteikšanās uz sagatavošanas kursiem studijām sociālo zinātņu fakultātēs, kas nepieciešami, lai sagatavotos pārbaudījumiem un 2010./2011. m.g. varētu sekmīgi uzsākt studijas. Kursi palīdzēs sagatavoties gan centralizētajiem eksāmeniem, gan studijām RSU.

Sagatavošanas kursi tiek piedāvāti sekojošām bakalaura studiju programmām:

• Eiropas ekonomika un bizness;
  • Mazā un vidējā biznesa vadība;
  • Politikas zinātne;
  • Sabiedriskās attiecības;
  • Starptautiskais mārketings un reklāma;
  • Starptautiskās attiecības;
  • Žurnālistika.

Kursi sāksies 2010. gada februārī un ilgs 3 mēnešus, tie notiks sestdienās, RSU, Dzirciema ielā 16, no plkst. 10.00 – 15.00. Kursi notiks lekciju un praktisku nodarbību formā. Tos vadīs gan RSU pasniedzēji, gan arī konkrēto jomu profesionāļi, piemēram, sagatavošanas kursos „Sabiedriskās attiecības” un „Žurnālistika” tie būs mediju profesionāļi, kuri veido tādus atzītus televīzijas raidījumus kā LTV „Panorāma”, LNT „TOP 10”, veido dažādus raidījumus Latvijas Radio un piedalās preses izdevumu - Cosmopolitan, Saldā Dzīve, Santa u.c. satura veidošanā. Savukārt, sagatavošanas kursos „Politikas zinātnē” savās zināšanās ar topošajiem studentiem dalīsies profesionāļi no dažādām sabiedriskām organizācijām un iestādēm, piemēram, no Centrālās Vēlēšanu komisijas.

Sīkāka informācija par pieteikšanos u.c. jautājumiem: RSU Kursu daļa 67409209