Preses relīzes

Šo sestdien, 2009. gada 14. novembrī no plkst. 12:00 līdz 15:00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), Dzirciema ielā 16 notiks Atvērto durvju diena.

Atvērto durvju dienas laikā būs iespējams iegūt informāciju  par studiju iespējām RSU piedāvātajās pilna un nepilna laika studiju programmās medicīnā, farmācijā, veselības aprūpē un sociālājās zinātnēs, kā arī sniegt informāciju par valsts finansētām budžeta vietām, stipendijām, uzņemšanas prasībām un citiem interesējošiem jautājumiem. Tāpat interesenti varēs tikties ar RSU vadību, dekāniem, studiju programmu vadītājiem un jau esošajiem studentiem un arī iepazīties ar Universitātes telpām.

Pēc RSU vadības un uzņemšanas komisijas pārstāvju uzrunām Interesenti varēs tikties ar interesējošo fakultāšu dekāniem, studiju programmu vadītājiem un jau esošajiem studentiem un uzdot sev interesējošus jautājumus. Pasākuma laikā interesenti varēs saņemt informāciju arī no RSU Studējošo pašpārvaldes un studentu organizāciju pārstāvjiem, kā arī uzzināt informāciju par sagatavošanas kursiem. Gaitenī starp auditorijām un garderobi būs apskatāma sociālantropologu foto izstāde „Nekrīzē”.

Sīkāka informācija: RSU Studiju informācijas centrs, 67409105