Preses relīzes

2007. gada 18. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātē, Dzirciema ielā 16 norisinās 56. Medicīnas nozares studentu zinātniskā konference, ko rīko RSU Studentu Zinātniskā biedrība un RSU Studējošo Pašpārvaldes organizētā 1. Eiropas Studiju fakultātes studentu zinātniskā konference.

Šogad dalībai Medicīnas nozares studentu zinātniskajai konferencei iesniegti 20 zinātniskie darbi, kopumā piedalīsies 40 medicīnas un farmācijas studenti ar saviem zinātniski – pētnieciskajiem darbiem. Zinātniskie darbi tiks prezentēti mutiski, kā arī stenda referātos. Konferences darbu plānots sadalīt 2 daļās – pirmā daļa veltīta pētnieciskajiem darbiem bāzes zinātnēs (morfoloģija, ģenētika, fizika u.c.), savukārt otrajā daļā tiks prezentēti darbi klīniskajās zinātnēs (kardioloģija, onkoloģija un ķirurģija u.c.). Darbus vērtēs kompetenta zinātniskā žūrija, kurā darbosies RSU katedru profesori un docētāji. Balvas piešķirs trīs labākajām mutiskajām prezentācijām un trīs labākajiem stenda referātiem.

RSU Studentu zinātniskās biedrības (SZB) organizētā Medicīnas nozares studentu zinātniskā konference ir lielākā un tradīcijām bagātākā dažādu medicīnas nozaru studentu konference Latvijā. šī konference jau pierādījusi, ka ir nozīmīgs solis topošo ārstu un citu veselības aprūpes speciālistu profesionālajā izaugsmē.

Dalībai 1. Eiropas Studiju fakultātes studentu zinātniskajā konferencē patreiz iesniegti zinātniskie darbi, kas veltīti reģionālo radiostaciju mēdiju lietošanas paradumiem un Eiropas Savienības valstu iekšzemes kopprodukta dinamikai un struktūrai. Konferences sīkāka norise vēl tiek plānota.

RSU Studentu konferenču mērķis ir popularizēt studentu zinātnisko darbību, attīstīt studentu publiskās uzstāšanās spējas, kā arī veicināt jaunu profesionāļu sagatavošanu, kas savu profesionālo darbību balstītu uz zinātniski pamatotiem pierādījumiem.

Sīkāka informācija:

Linda Piekuse