Preses relīzes

2008. gada 12.jūnijā plkst.16.00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), Dzirciema ielā 16 notiks jaunās maģistrantūras studiju programmas „Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība” prezentācijas pasākums jeb Atvērto durvju diena. Pasākumu organizē Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultāte.

LR izglītības un Zinātnes ministrija 2008.gada 14. maijā piešķīra licenci Rīgas Stradiņa universitātei par tiesībām īstenot akadēmisko maģistrantūras studiju programmu „Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība” komunikācijas zinātņu maģistra grāda ar specializāciju sabiedrisko attiecību vadībā iegūšanai.

Uzņemšana jaunajā studiju programmā notiks no 2008. gada 7.jūlija līdz 8. augustam, mācības tiek plānots uzsākt jau septembrī. Studiju ilgums ir 2 gadi pilna laika klātienē.

„Biznesa titāns Bils Geits reiz raksturoja sabiedrisko attiecību nozīmi uzņēmumā: „Ja man būtu pēdējie desmit dolāri, es noteikti tos investētu sabiedrisko attiecību nodaļā”. Jaunā studiju programma ir unikāla. Tādas Latvijā nav. Programma apvieno sevī vadošos teorētiķus un praktiķus, un tiks īstenota ciešā sadarbībā ar vadošajām sabiedrisko attiecību aģentūrām. Mēs zinām, kas ir vajadzīgs darba tirgum un piedāvājam aktuālus kursus un praktiskās nodarbības. Tas viss ir mūsu programmas satura un veiksmes pamatā” – tā par šo studiju programmu saka tās vadītājs, RSU asociētais profesors Deniss Hanovs.

Patlaban dinamiski attīstās sabiedrisko attiecību vide un daudzās jomās nepieciešami kompetenti darbinieki, kas spēj atrisināt dažādas ar komunikācijas aspektiem saistītas problēmas. Latvijas darba tirgū tiek pieprasīti sociālo zinātņu speciālisti ar akadēmiskai izglītībai raksturīgu analītiski pētniecisku ievirzi, prasmi patstāvīgi analizēt un izskaidrot sociālos un komunikācijas procesus. Jaunā programma sniedz iespēju turpināt studijas maģistra līmenī tiem, kuri savā profesionālā darbībā specializējas sabiedrisko attiecību vadībā un tās stratēģiskā attīstībā.

Sīkāka informācija: stratvadibaatinbox[pnkts]lv; Par uzņemšanas prasībām: RSU Studiju informācijas centrs, 67409105, studinfoatrsu[pnkts]lv