Preses relīzes

No 2008.gada 21. – 26. jūlijam Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiek dokumentu pieņemšana pamatstudijām – 1.līmeņa, profesionālajām un bakalaura studiju programmām sociālajās zinātnēs, medicīnā un veselības aprūpē. Dokumentu pieņemšana notiek RSU, Rīgā, Dzirciema ielā 16, no plkst.9.30 - 18.00.

Medicīnas un veselības aprūpes 12 pirmā līmeņa un profesionālajās studiju programmās RSU var studēt bez maksas. šogad ir lielāks budžeta vietu skaits – 572, kas ir par 49 vietām vairāk, nekā pagājušajā gadā. Studiju programmā “Medicīna” vien ir 300 budžeta vietas. šodienas situācijā, kad valstī trūkst labi kvalificētu medicīnas un veselības aprūpes speciālistu, tā ir iespēja katram radošam un mērķtiecīgam jaunietim iegūt profesionālu un konkurētspējīgu izglītību.

Sociālo zinātņu studijas 11 bakalaura studiju programmās RSU ir par maksu, tomēr, salīdzinot ar citām Latvijas augstskolām, studiju maksa ir zemāka. Savukārt efektīvu zināšanu apguvi un labāku kvalitāti nodrošina studiju organizācijas princips – moduļu sistēma (mācību process ir intensīvs visu laiku, nav atsevišķas sesijas). Laba un konkurētspējīga izglītība sniedz labākas izredzes darba tirgū, RSU sociālo zinātņu absolventi ir pieprasīti, kas ir labs rādītājs un apliecinājums izglītības kvalitātei.

RSU ir tradīcijām bagāta augstskola, ar kvalificētiem pasniedzējiem un modernām klīniskajām bāzēm. RSU ir orientēta uz specialitātēm, kas šobrīd ir nepieciešamas sabiedrībai un Latvijas valstī kopumā. Tādēļ īpaši varam uzsvērt šādas studiju programmas: “Sociālais darbs”, “Māszinības”, “Medicīna”, “Sabiedrības veselība”, “Tiesību zinātne”, “Starptautiskais mārketings un reklāma”, “Socioloģija”.

Informējam arī, ka 18. jūlijā ir noslēgusies dokumentu pieņemšana studiju programmā “Zobu higiēnists”. Turpinās uzņemšana arī nepilna laika studiju programmās “Māszinības” un “Farmācija”.

Līdz 14. augustam turpinās dokumentu pieņemšana 14 maģistrantūras studiju programmās. Kopumā ir saņemti jau 87 pieteikumi studijām, visvairāk pieteikumu saņemts uz studiju programmām “Zobu higiēnists”, “Māszinības” un uz jauno maģistrantūras programmu “Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība”.

Sīkāka informācija – RSU Studiju informācijas centrā, tālr. 67409105.