Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) no 2008.gada 7.jūlijalīdz 14.augustam izsludina dokumentu pieņemšanu 13 maģistrantūras studiju programmās un nepilna laika profesionālā bakalaura studiju programmā „Māszinības". Piecās medicīnas un veselības aprūpes studiju programmās ir pieejamas 62 budžeta vietas.

Sociālās zinātnes:

• JAUNUMS! Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība līdz 8.augustam;
  • Sociālā antropoloģija;
  • Komunikācija;
  • Politikas zinātne;
  • Starptautiskās attiecības;
  • Socioloģija;
  • Tiesību zinātne (profesionālā un akadēmiskā);
  • Bizness un Tiesības Eiropas Savienībā (MBA).

Otrā uzņemšana notiek jaunajās studiju programmās Sociālā antropoloģija un Komunikācija, kas būdamas salīdzinoši jaunas studiju programmas, tomēr ir pierādījušas savu aktualitāti un konkurētspēju izglītības tirgū.

Medicīnas un veselības aprūpes studiju programmas:

• Profesionālā bakalaura nepilna laika studiju programma Māszinības līdz 18.jūlijam, kas ir īpaši vērtīga strādājošajām māsām savas kvalifikācijas paaugstināšanai, karjeras izaugsmē, kā arī augstāka atalgojuma saņemšanai;

Maģistri, kur kopā piedāvājam 62 budžeta vietas:

• „Uzturzinātne" (akadēmiskā maģistrantūra) līdz 25.jūlijam - 10 budžeta vietas;
  • Klīniskā farmācija - 5 budžeta vietas;
  • Sociālais darbs - pilna laika programmā - 12 budžeta vietas;
  • Māszinības - 20 budžeta vietas;
  • Mākslas terapija;
  • Sabiedrības veselība - 15 budžeta vietas.

No 14.jūlija tiks izsludināta uzņemšana nepilna laika studiju programmā „Farmācija" un pirmā līmeņa profesionālā studiju programma „Zobu higiēnists".

Pārējās pirmā līmeņa un bakalaura studiju programmās dokumentu pieņemšana notiks no 21. - 26. Jūlijam, kad vidusskolēnu absolventi saņems savus atestātus un centralizēto eksāmenu rezultātus.

Dokumentu pieņemšana notiek RSU, Rīgā, Dzirciema ielā 16.

Sīkāka informācija - RSU Studiju informācijas centrā, tālr. 67409105.