Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātes 2007.gada Izlaiduma svinīgās sanāksmes notiks 20. un 21.jūnijā, Rīgas Kongresu namā:

• Plkst.12.00 augstāko izglītību apliecinošus dokumentus diplomus izsniegs 92 Medicīnas fakultātes, 34 Stomatoloģijas fakultātes, 66 Farmācijas fakultātes absolventiem un 6 Starptautisko studiju nodaļas absolventiem.
  • Plkst.15.00 diplomus saņems: 124 Māszinību fakultātes, 91 Rehabilitācijas fakultātes un 36 Sabiedrības veselības fakultātes absolventi,
  • 21.jūnijā plkst.12.00 Eiropas Studiju fakultāti absolvēs 280 jaunie sociālo zinātņu speciālisti: žurnālisti, politologi, sociologi, vadībzinātņu, starptautisko attiecību un komunikācijas zinātņu speciālisti. šogad apsveikuma vārdus Eiropas studiju fakultātes absolventiem teiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Iveta Šulca.

Izlaidumi tiek veidoti kā krāšņi uzvedumi, kuros akadēmiskā vadība savos amata tērpos nāk uz skatuves, svinīgos talāros ir tērpti arī absolventi. Jaunie ārsti jau iepriekš iestudē Hipokrātisko zvērestu - svinīgo solījumu latīņu, latviešu un arī angļu valodās.

Par Izlaiduma muzikālo gaisotni rūpēsies pūšamo instrumentu kvartets „Shady Brass Q” un soliste Ieva Kerēvica.

Sīkāka informācija: RSU Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr. 67409223