Preses relīzes

LR Izglītības un zinātnes ministrija piešķīrusi licenci Rīgas Stradiņa universitātei par tiesībām īstenot profesionālo augstākās izglītības bakalaura studiju programmu „Psiholoģija” profesionālā bakalaura grāda iegūšanai psiholoģijā, akadēmisko bakalaura studiju programmu „Starptautiskais mārketings un reklāma” sociālo zinātņu bakalaura grāda iegūšanai mārketingā un reklāmā, kā arī pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmu „Vecmāte” vecmātes kvalifikācijas iegūšanai.

Studiju programmas „Psiholoģija” mērķis ir rādīt iespēju iegūt profesionālu pamatizglītību psiholoģijā, akcentējot darbu klīnikā, - sagatavot studentus psihologa asistenta profesionālajai darbībai psihologa pārraudzībā, atbilstoši otrā līmeņa profesionālās izglītības valsts standartam un psihologa asistenta profesijas standartam, un radīt pamatu psiholoģijas vai mākslas terapijas tālākai apguvei maģistrantūras studiju programmās gan Latvijā, gan ārzemēs.

Programmu iespējams apgūt pilna laika (4 gadi) studijās.

Studiju programmas „Starptautiskais mārketings un reklāma” mērķis ir sniegt teorētiskās zināšanas ekonomikā un biznesa vadībā, īpaši akcentējot mārketinga un reklāmas nozīmi uzņēmuma darbībā.

Programmu iespējams apgūt pilna laika (3 gadi) studijās.

Studiju programma „Vecmāte”: „Vecmāte ir ārstniecības persona, kuras galvenā misija ir nodarboties ar topošo māmiņu fizioloģisku grūtniecības aprūpi un fizioloģisku dzemdību pieņemšanu. Vecmātes profesija ir kaut kas īpašs, lai būtu par labu speciālistu ir jābūt aicinājumam. Katrā ziņā lielākais gandarījums, ko sniedz šī profesija ir tas, ka māmiņai piedzimst vesels bērniņš. Vecmāte ir stāvējusi klāt šai ģimenei, šai māmiņai gan bērniņa gaidīšanas ilgajā periodā, gan arī pašās dzemdībās. „ tā par šo arodu vēsta docente Dace Rezeberga, Rīgas Dzemdību nama galvenā ginekoloģe, RSU Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja.

Programmu iespējams apgūt pilna laika (3 gadi) studijās.

Šovasar Rīgas Stradiņa universitāte paredz arī reflektantu uzņemšanu 2007./2008. akadēmiskajam gadam jaunajās studiju programmās.

Sīkāka informācija: RSU Studiju informācijas centrs, tālr. 67409105, studinfoatrsu[pnkts]lv