Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) turpina uzņemšanu - no 2008.gada 14.jūlija tiek izsludināta uzņemšana nepilna laika studiju programmā „Farmācija" un pirmā līmeņa profesionālā studiju programma „Zobu higiēnists". Dokumentu pieņemšana notiks līdz 18.jūlijam. Līdz 18. jūlijam turpinās arī dokumentu pieņemšana nepilna laika profesionālajā bakalaura studiju programmā „Māszinības"

• nepilna laika studiju programma „Farmācija", dod aptiekās strādājošajiem farmaceitiem iespējas savienot studijas ar darbu un profesionāli pilnveidoties;
  • pirmā līmeņa studiju programmā „Zobu higiēnists", kas ir vienīgā pirmā līmeņa augstākā profesionālā studiju programma zobārstniecības tālākizglītībā Latvijā.

Kā jau informējām, līdz 14.augustam turpinās uzņemšana 13 maģistrantūras studiju programmās. Piecās medicīnas un veselības aprūpes studiju programmās ir pieejamas 62 budžeta vietas.

Līdz 11. jūlijam tika saņemts 21 pieteikums studijām tādās programmās kā nepilna laika „Māszinības" un maģistrantūras studiju programmās „Komunikācija", „Starptautiskās attiecības", „Uzturs", „Sabiedrības veselība" u.c. šodien, 14. jūlijā, tika saņemti 13 pieteikumi studijām RSU, visvairāk no tiem tika iesniegti studiju programmā „Māszinības".

Informējam arī, ka dokumentu pieņemšana pamatstudijām (pirmā līmeņa un bakalaura studiju programmās ) notiks no 21. - 26. jūlijam, pēc tam, kad vidusskolēnu absolventi būs saņēmuši savus atestātus un centralizēto eksāmenu rezultātus.

Dokumentu pieņemšana notiek RSU, Rīgā, Dzirciema ielā 16.

Sīkāka informācija - RSU Studiju informācijas centrā, tālr. 67409105.