Preses relīzes

2009. gada 31. augustā Rīgas Stradiņa univetrsitātē (RSU) sākas jaunais 2009./2010. akadēmiskais studiju gads. Studijas universitātē uzsāks vairāk kā 1000 pirmā kursa studentu.

Šajā dienā ar Imatrikulācijas ceremoniju tiks atklāts jaunais akadēmiskais gads. Ceremonija notiks plkst. 15.00 pie ieejas universitātē, Dzirciema ielā 16. Pirmā studiju gada studentus uzrunās RSU vadība: rektors profesors Jānis Gardovskis, prorektori, dekāni, prodekāni un Studējošo pašpārvaldes vadība.

Pirms ceremonijas notiks RSU kolektīvu un sabiedrisko organizāciju prezentācijas – sevi prezentēs RSU jauktais „ Rīga”, RSU Sporta klubs, Studējošo pašpārvalde un citas studējošo organizācijas, ar priekšnesumiem uzstāsies deju ansamblis „Ačkups”, estētiskās vingrošanas grupa. Lai saņemtu „instrukciju” nākamajām studijām, notiks pirmkursnieku tikšanās arī ar  savu fakultāšu vadību.

Sīkāka informācija: RSU Sabiedrisko attiecību nodaļa, 67409223.