Preses relīzes

Piektdien, 10. februārī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks Maķedonijas ārlietu ministra Nikola Poposki vieslekcija „Maķedonija ceļā uz NATO un ES: klauvējot pie atvērtām durvīm” (Macedonia on the Road to NATO and EU: knocking on the open door).

Vieslekcija notiks RSU Hipokrāta auditorijā, Dzirciema ielā 16, no pulksten 10:00 līdz 11:00, un tiks arī translēta RSU mājas lapā internetā. Lekcija notiks angļu valodā.

Lekcija tiek rīkota Maķedonijas ārlietu ministra vizītes Latvijā laikā, pateicoties RSU Eiropas studiju fakultātes un LR Ārlietu ministrijas savstarpējai sadarbībai.

RSU ir izteikti multikulturāla augstskola. Tajā pašreiz RSU studē vairāk nekā 600 ārvalstu studentu, no kuriem 95 procenti ir no ES valstīm. Šajā sakarā jau pērn RSU uzsāka ārvalstu vēstnieku lekciju ciklu, ļaujot vietējiem un ārvalstu studentiem tuvāk iepazīt dažādu pasaules valstu skatījumu uz ārpolitiku, ekonomiku, izglītību un zinātni.

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas.

Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: