Preses relīzes

Turpinoties ārvalstu vēstnieku vieslekciju ciklam Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), otrdien, 13. decembrī, pulksten 13:00 RSU notiks Slovākijas Republikas vēstnieka Latvijā H. E. Dušana Krištofika vieslekcija „Slovākijas palīdzība attīstībai: pagātne un perspektīvas”.

Slovākijas Republikas vēstnieks iepazīstinās auditoriju ar savas valsts sniegto atbalstu dažādām trešās pasaules valstīm, kuras skārušas dažādas dabas katastrofas. Pēc vieslekcijas, plkst. 14:00, RSU telpās tiks arī atklāta Slovākijas fotogrāfu izstāde „Slovāki palīdz pasaulei”, kurā vizuāli emocionālā veidā fotogrāfi iemūžinājuši minētas valstis un to cilvēkus. Izstādē būs aplūkojama 21 fotogrāfija, un tās autori ir divi slovāku fotogrāfi Andrejs Bans (Andrej Bán) un Martins Bandžaks (Martin Bandžák).

H. E. Dušana Krištofika vieslekcija notiks RSU Hipokrāta auditorijā, 13. decembrī, pulksten 13:00. Vēstnieka vieslekciju būs iespējams arī skatīties tiešraidē internetā.

Vēstnieku lekciju cikls Rīgas Stradiņa universitātē aptver gan valstis, no kurām RSU ir ieradušies studēt jaunieši, gan valstis, ar kurām RSU sadarbība varētu izveidoties nākotnē. Ārvalstu vēstnieku vieslekciju cikls RSU tika izveidots, ņemot vērā, ka RSU ir vadošā augstskola Latvijā ārvalstu studentu piesaistē.

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs var apgūt sociālās zinātnes un medicīnu. Pašreiz RSU studē arī vairāk nekā 500 ārvalstu studentu, no kuriem 95 procenti ir no ES valstīm.

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir viena no vadošajām un modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. Tās 10 fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām jau 12 gadus ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas.

Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājas lapā www.rsu.lv. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu radio „Runā Skaļāk” – http://runaskalak.lv.

Papildu informācijai: