Preses relīzes

2009. gada 11. decembrī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notika „Labdarības diena”, kuras mērķis bija ziedojumu vākšana Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku mājai. Bērnu Klīniskās universitātes slimnīca saņems ziedojumu 831,3 Ls apmērā.

11. decembrī jau no 10.00 rītā RSU vestibilā valdīja Ziemassvētku un labsirdības noskaņas - skanēja Ziemassvētku dziesmas, gaisā virmoja upeņu dzēriena, kanēļa, piparkūku, gardu pīrādziņu un smalkmaizīšu aromāts. Katram RSU apmeklētājam, darbiniekam un studentam bija iespēja iepriecināt savu vēderu ar garšīgām lietām, piedalīties loterijā, kā arī iegādāties oriģinālas un skaistas lietas kā dāvanas sev vai saviem mīļajiem. Gadatirdziņš turpinājās visas dienas garumā, un kā turpinājums plkst. 18.00 sekoja „Labdarības koncerts. Pēc sirsnīgā koncerta ikvienam bija iespēja atbrīvoties no ikdienas rūpēm labas mūzikas pavadījumā deju zālē gan universitātē, gan arī pašā vakara noslēgumā klubā „Essential”.

RSU Studentu Arodgrupa izsaka lielu pateicību par līdzdalību projekta tapšanā Indrai Treijai, Inārai Avotai, Ailī Hornai Butkēvičai, Marmelādes darbnīca - vadītājai Agatai, Inese Pommerei - Bramanei, SIA "Moora".