Preses relīzes

Jau sesto reizi Rīgas Stradiņa universitāte pateicībā par padarīto aicina savus studentus, profesorus, docētājus un darbiniekus, kā arī draugus un kolēģus uz Akadēmisko balli, kas notiek sestdien, 2007. gada 15. martā plkst. 19.30 Rīgas Latviešu biedrības namā.

Šī gada Akadēmiskās balles svinīgās ceremonijas svarīgs akcents būs mūsu universitātes sasniegumi gan zinātnē, gan arī ikdienas darbā. Balle būs arī kā svinīgs noslēgums tādam nozīmīgam RSU pasākumam kā ikgadējā Zinātniskā konference.

Svētku reizē šoreiz pirmo gadu godinām arī tos, kuri devuši savu ieguldījumu augstskolas vēstures un izaugsmes veidošanā – RSU vispārējā personāla, akadēmiskos un zinātnes darbiniekus. Tradicionāli tiks pasniegtas RSU Gada balvas studentiem, rezidentiem, maģistrantiem un doktorantiem, kuri katrs savā nozarē uzrādījuši teicamus panākumus gan sekmēs, gan zinātniski pētnieciskajā darbā un izteikta pateicība tiem, kuri visaktīvāk piedalījušies universitātes sabiedriskajā dzīvē.

Balles muzikālais notikums būs komponista Mārtiņa Brauna un RSU kora „Rīga” dziesmu spēle orķestra pavadījumā.

Pēc ceremonijas muzicēs ansamblis „Keksi”, vakara gaitā uzstāsies solisti Ieva Kerēvica, Ingus Pētersons, mīmi, profesionāli deju pāri un citi viesmākslinieki.

Zelta zālē par noskaņu rūpēsies štrausa stīgu kvartets un seno deju grupa „Ballare”, savukārt Baltajā zālē norisināsies dažādas studējošo saviesīgas aktivitātes un uzstāsies atraktīvā grupa „Red Bee”.

Rīgas Stradiņa universitātes Akadēmiskā balle tiek rīkota ar devīzi – Ad honorem artes, scientia, veritas! – Par godu mākslai, zinātnei, patiesībai! Akadēmiskā balle ir kļuvusi par vienu no svarīgākajiem notikumiem universitātes dzīvē. Tā vainago darbiem un panākumiem bagāto gadu – Finis coronat opus, kā rakstīts arī balles afišā.

Sīkāka informācija: RSU Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr.67409223