Pārlekt uz galveno saturu
Sociālais darbs
Atzinība

Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes Labklājības un sociālā darba katedras maģistra studiju programmas Sociālais darbs absolventes Inga Ābiķe, Tamāra Zaiceva un Rudīte Burova saņēmušas Labklājības ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības atzinību par godprātīgu, nesavtīgu un profesionālu sociālo darbu.

Labklājības ministrija šogad pirmo reizi bija izsludinājusi konkursu Labākais sociālais darbinieks Latvijā, kura mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, un popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

22. novembrī svinīgā pasākumā labklājības ministre Ilze Viņķele apbalvoja labākās sociālās darbinieces. Konkursa Labākais sociālais darbinieks Latvijā otrās vietas ieguvēja ir Inga Ābiķe, kas strādā Ventspils Krīzes centrā ģimenēm ar bērniem Paspārne.

Labklājības ministrijas atzinību, ņemot vērā konkursa rezultātus, saņēma arī Tamāra Zaiceva.

Rudīte Burova, kura strādā Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā par sociālo darbinieci, saņēma Latvijas Pašvaldību savienības specbalvu un pateicību par profesionālu sociālo darbu Latvijas bērnu un ģimeņu labā. Starp citu, viņa ir pirmā sociālā darbiniece ārstniecības iestādē Latvijā.

Jāpiebilst, ka Tamāra Zaiceva un Rudīte Burova pārstāv Klīnisko sociālo darbinieku asociāciju, kas ir Labklājības un sociālā darba katedras ilggadējs sadarbības partneris.