Absolventiem
Darbiniekiem
RSU70

Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija, kas apvieno universitātes beidzējus, dāvina īpašu atmiņu krājumu no dažām izcilajām RSU personībām – 70 stāstus par 70 gadiem Rīgas Stradiņa universitātē.

Šonedēļ notika RSU Absolventu asociācijas biedru kopsapulce, kuras laikā Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs doc. Dins Šmits un Absolventu asociācijas izpilddirektors Artūrs Kaļva pasniedza dāvanu Rīgas Stradiņa universitātes 70. dzimšanas dienā – izcilu personību atmiņu stāstus. RSU vēsture datējas no 1950. gada 1. septembra, kad to sauca par Rīgas Medicīnas institūtu.

Intervijas ar runātājiem vadīja Latvijas Ārstu biedrības ilggadējais prezidents Pēteris Apinis. Dāvanu saņēma RSU rektors prof. Aigars Pētersons, kurš atzinīgi izteicās par ieguldīto darbu un uzsvēra: "Universitātes vēsture ir tajā strādājošo cilvēku vēsture.”

Dāvinātos video iespējams noskatīties vietnē www.rsu.lv/rsu70-atminu-stasti.

sarunas_ar_absolventiem.png