Absolventiem
Darbiniekiem

7. oktobrī norisinājās Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Absolventu asociācijas Inteliģences kluba vakariņas. Vakara iesākumā savās zināšanās par to, kā veidot veiksmīgu karjeru, stājoties pretī profesionāliem izaicinājumiem, dalījās aktieris un uzņēmējs Juris Žagars.

Pagājušajā nedēļā RSU Absolventu asociācijas biedri pulcējās restorānā Zilā govs, lai aizraujošās sarunās aizvadītu jau piektās Inteliģences kluba vakariņas. Pasākumu atklāja J. Žagars (attēlā no kreisās) un dalījās praktiskos padomos no profesionāla aktiera ikdienas, kas var noderēt arī tiem, kuru nodarbošanās nav saistīta ar skatuvi.

Absolventu asociācijas biedriem Inteliģences kluba vakariņas ir kļuvušas par iemīļotu un gaidītu tradīciju, kas ikreiz pulcē aptuveni 30 absolventu no dažādām paaudzēm. “Inteliģences kluba vakariņas man ikreiz rada svētku sajūtu. Es izbaudu iespēju pavadīt vakaru nesteidzīgās sarunās ar kolēģiem, necilājot darba jautājumus, un iepazīt jaunus cilvēkus, ar kuriem studiju ceļi nekrustojās,” stāsta absolvents dr. Matīss Mežals.

IK_V_1.jpg

“Kad mēs pirmo reizi rīkojām Inteliģences kluba vakariņas, cerējām, ka mūsu biedriem būs interese apmeklēt šādu pasākumu. Tagad varu droši apgalvot, ka ar katru nākamo reizi dalībnieku rindas piepildās arvien ātrāk. Mums ir patiess prieks, ka arī šoreiz pasākuma apmeklētāju vidū bija gan biedri, kuri ir apmeklējuši iepriekšējās Inteliģences kluba vakariņas, gan absolventi, kurus klātienē satikām pirmo reizi,” komentē Absolventu asociācijas izpilddirektors dr. Artūrs Kaļva.

IK_V_2.jpg

“Piecus gadus es biju RSU Absolventu asociācijas un Borisa un Ināras Teterevu fonda rīkotās Inteliģences akadēmijas dalībniece. Satiekot savus draugus un kursabiedrus, kas bija aktīvi Inteliģences kluba vakariņu dalībnieki, nolēmu pievienoties Absolventu asociācijai, lai satiktos ar saviem kursabiedriem un pasniedzējiem, atcerētos studiju gadus un neformālā atmosfērā baudītu vakariņas. Mani uzrunāja uzaicināto ciemiņu personības, dzīves pieredze, stāsti un pasākuma atmosfēra. Saviem kursabiedriem un kolēģiem noteikti ieteiktu pievienoties Absolventu asociācijai un baudīt tikšanos neformālā gaisotnē,” stāsta piekto Inteliģences kluba vakariņu dalībniece Inese Vectirāne.

Inteliģences kluba vakariņas ir pasākums RSU Absolventu asociācijas biedriem. Lai kļūtu par biedru, jāaizpilda biedra anketa.

Nākamais Inteliģences kluba pasākums gaidāms pavasarī.