Absolventiem

18. janvārī norisinājās ikgadējā RSU Absolventu asociācijas biedru sanāksme. Šogad tā notika RSU Studējošo pašpārvaldes nesen atklātajās telpās Vecrīgā, Palasta ielā.

RSU Absolventu asociācijas sapulce sākās ar RSU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētāja Dina Šmita atskatu par iepriekšējo periodu kopš vasaras. Šajā laikā tika sakārtota iekšējā komunikācija ar asociācijas biedriem, pilnveidota komunikācija ar absolventiem, noorganizēti vairāki pasākumi un turpināta veiksmīga sadarbība ar Borisa un Ināras Teterevu fondu. Sadarbības rezultātā ir atjaunotas mērķstipendijas docētājiem un oktobrī tika piešķirtas trīs jaunas stipendijas Medicīnas fakultātes studentiem.

absolventu_asociacijas_biedru_sanaksme_RSU_01.2018-lead.jpg

Sanāksmē tika grozīti statūti, pielāgojot revīzijas komisijas ievēlēšanas laiku valdes laikam – no trīs uz pieciem gadiem. Vienbalsīgi tika ievēlēta revīzijas komisija, kurā tagad darbosies prof. Kristīne Mārtinsone, prof. Signe Tomsone un Dace Ratfeldere.

RSU Absolventu asociācijas biedru sapulce nolēma atcelt biedra naudu, kas bija 15 eiro gadā, tādā veidā likvidējot vienu no iemesliem, kas RSU absolventus nereti kavēja kļūt par asociācijas biedriem.

Sapulces otrajā daļā notika diskusija par RSU Absolventu asociācijas tālāko attīstību, ko vadīja RSU Absolventu asociācijas valdes locekle prof. Dace Gardovska. Tika izrunāti jautājumi, kas skar asociācijas biedrus un absolventus kopumā, dažādus potenciālos asociācijas projektus un aktivitātes. Šajā diskusijā piedalījās arī RSU Studējošo pašpārvaldes pārstāvji, kas ļāva uz dažādiem jautājumiem skatīties no topošo absolventu viedokļa.

Pasākuma noslēgumā klātesošajiem bija iespēja aprunāties neformālā gaisotnē.

aa-logo.png