Konsolidācija
Darbiniekiem

Otrdien, 23. aprīlī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) administrācijas pārstāvji apmeklēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) darbinieku ikmēneša kopsapulci, lai informētu par jautājumiem, kas saistīti ar LSPA personāla pārņemšanu.

Sanāksmes ievadā LSPA rektors Kalvis Ciekurs akcentēja, ka pēc četrpusējā sadarbības līguma parakstīšanas 18. aprīlī starp abām augstskolām, Veselības ministriju un Izglītības un zinātnes ministriju sarunas kļūs arvien konstruktīvākas un neatrisināto jautājumu paliks arvien mazāk. RSU un LSPA kolēģi jau sākuši sarunas struktūrvienību līmenī. Vairāku departamentu darbinieki, piemēram, no Finanšu departamenta, Personāla departamenta, IT departamenta, Komunikācijas departamenta, ir tikušies un izrunājuši, kā turpmāk tiks organizēts darbs. Jau vairākus mēnešus norit arī darba grupu sanāksmes par studiju programmu salāgošanu.

Turpinājumā  RSU administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis uzsvēra, ka vislielākā uzmanība jāpievērš studiju procesa nepārtrauktībai un veiksmīgai norisei. Viņš aicināja LSPA kolēģus tikpat veiksmīgi turpināt sporta speciālistu sagatavošanu, akcentējot, ka visi studenti turpinās un pabeigs studēt LSPA ar tādiem pašiem nosacījumiem, kā uzsākuši studijas konkrētajās studiju programmās. Konsolidācijas procesā ar RSU kolēģiem tiks izvērtēta studiju programmu realizācija nākotnē un veikta studiju programmu salāgošana atbilstoši darba tirgus prasībām.

rsu_lspa00-lead.jpgRSU Personāla departamenta direktore Dace Jasmane un administrācijas un attīstības prorektors Toms Baumanis

T. Baumanis izteica pateicību visiem pētniekiem, kas bija pieteikušies abu augstskolu konsolidācijas plāna pētniecības un akadēmiskās karjeras grantu konkursā un saņēmuši finansējumu nozīmīgu pētījumu veikšanai sporta zinātnes jomā.

RSU Personāla departamenta direktore Dace Jasmane pastāstīja, ka reorganizācijas procesā RSU pārņems darba attiecības ar visiem LSPA kolēģiem, kas grib turpināt savu darbu RSU. Viņa ieskicēja LSPA darbinieku pārņemšanas procesa tuvākās aktivitātes, atbildēja uz iepriekš iesūtītajiem jautājumiem, kā arī aicināja pietiekties individuālām konsultācijām vai sūtīt neskaidros jautājumus uz e-pastiem: personalsatrsu[pnkts]lv; dace[pnkts]jasmaneatrsu[pnkts]lv; anita[pnkts]veinbergaatrsu[pnkts]lv

Projekts nr. KPVIS 5.2.1.1.i.0/2/24/I/CFLA/005 RSU iekšējā un RSU ar LSPA ārējā konsolidācija.

finanse_es_nacionalais_attistibas_plans.jpg