Skolotājiem
Tradicionālie pasākumi

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) aicina skolotājus trešdien, 25. oktobrī, no plkst. 11.00 līdz 15.40 piedalīties tiešsaistes seminārā Atvērtās lekcijas skolotājiem 2023.

Kā katru gadu skolēnu rudens brīvlaikā, arī šogad RSU rīko izzinošu semināru skolotājiem. Veidojot pasākuma programmu, tiek ņemtas vērā aktualitātes, lai varētu piedāvāt skolotājiem vērtīgas zināšanas un praktiskus padomus, kas skar gan profesionālo darbu, gan sabiedrību kopumā.

Pēc dalības seminārā RSU Pedagoģiskās izaugsmes centrs katram dalībniekam izsniegs apliecinājumu, kurā būs norādītas akadēmiskās stundas, un nosūtīs papildu videolekciju. Priekšnosacījums apliecinājuma saņemšanai ir dalība visās lekcijās un viedokļa testa aizpildīšana.

Seminārs ir bez maksas. Aicinām informēt par semināru arī kolēģus.
Programma

11.00Atklāšana
11.15–12.15Lekt. Elīna Vrobļevska, doc. Romāns Putāns
Esam pieauguši: ideju pārmaiņas un sabiedrības pašorganizācija. Demokrātija. Ekonomikas modeļi