Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā jeb Pārdaugavas koncertzālē 28. novembrī plkst. 19.00 notiks kino mūzikas koncerts Teic, kur zeme tā. Īpaši veidotajā koncertprogrammā uz skatuves tiksies RSU radošie kolektīvi, Dailes teātra muzikālie aktieri, kā arī džeza un pasaules mūzikas ansamblis Brokastis četratā.

Kultūras gardēžus koncertā priecēs skaņdarbi no Latvijas kino zelta fonda – Raimonda Paula, Jāņa Mediņa, Ivara Vīgnera, Mārtiņa Brauna, Imanta Kalniņa un Zigmara Liepiņa komponētā mūzika no 15 iemīļotākajām dažādu laika posmu kino filmām. Sirsnīgajā koncertā piedalīsies Dailes teātra aktieri Ērika Eglija un Gints Andžāns, RSU jauktais koris Rīga (diriģentes Zane Zilberte un Evita Taranda), RSU deju ansamblis Ačkups (vadītāja Elita Treilone) un ansamblis Brokastis četratā. Zvejnieka dēls, Klāvs Mārtiņa dēls, Limuzīns Jāņu nakts krāsā, Ilgais ceļš kāpās, Dāvana vientuļai sievietei, Mans draugs nenopietns cilvēks, Tās dullās Paulīnes dēļ, Četri balti krekli, Pie bagātās kundzes, Meklējam solisti un citi Latvijas kino šedevri – šis būs vakars, kad gribēsies dziedāt līdzi!

Lielizmēra foto no pērn RSU aulā aizvadītā koncertuzveduma lejupielādējami bit.ly/RSU_koncerts.

Šogad īpašs piedāvājums ir universitāšu slimnīcu darbiniekiem, dāvinot 20 % atlaidi biļešu iegādei. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs, nosaucot īpašo kodu "KUS", vai internetā www.bilesuparadize.lv, izvēloties atlaižu grupu "slimnīcas darbinieks" un ievadot kodu "KUS".