Konferences, semināri

Piektdien, 24. aprīlī, plkst. 10.00 – 13.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Infektoloģijas un dermatoloģijas katedra un biedrība Dermatologi pret ādas vēzi aicina uz konferenci Dermatoonkoloģijas aktualitātes. Eiromelanomas akcija 2015, kas notiks RSU Hipokrāta auditorijā (Dzirciema ielā 16).

Konferencē uzstāsies

• Vieslektors Klāss Ulrihs (Claas Ulrich) - Dr. med., Charité – Universitätsmedizin Berlindermatoonkologs, Ādas vēža centra un Brūču klīnikas vadītājs (Berlīne, Vācija)

Dermatooncology in Europe. Past, present, future. Role of different specialities in early recognition of skin cancer (lekcija angļu valodā; 60 minūtes)

• Raimonds Karls, RSU Infektoloģijas un dermatoloģijas katedras asistents, Derma Clinic Riga un biedrības Dermatologi pret ādas vēzi valdes priekšsēdētājs

Dermatoskopija – ādas vēža skrīninga metode. Tās praktiskais pielietojums un klīnisko gadījumu analīze (40 minūtes)

• Santa Raudiņa, Slimību profilakses un kontroles centra veselības analītiķe

Datu sniegšanas aktualitātes ar noteiktām slimībām slimojošu pacientu reģistram par pacientiem, kuriem diagnosticēta onkoloģiska saslimšana (30 minūtes)

RSU darbiniekiem, studentiem un rezidentiem dalība konferencē bez maksas.