Preses relīzes

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Tālākizglītības fakultāte š. g. 16. septembrī aicina uz RSU Klīnisko prasmju un medicīnas tehnoloģiju katedras vadītāja anesteziologa un reanimatologa Oļega Sabeļņikova lekciju "Pirmā palīdzība nelaimes gadījumos", kurā būs iespēja teorētiski iepazīties ar svarīgākajiem pirmās palīdzības sniegšanas veidiem.

"Sniegt elementāru pirmo palīdzību būtu jāmāk visiem, jo ikviens var kļūt par cietušo vai aculiecinieku nelaimes gadījumam. Tādēļ ir ļoti nozīmīgi apgūt iemaņas pirmās palīdzības sniegšanā un nebaidīties palīdzēt nelaimē nokļuvušajiem," uzskata ārsts O. Sabeļnikovs.

Lekcija notiks RSU lekciju cikla "Jautājiet, mēs atbildēsim – mīti un patiesība par veselību" ietvaros, kurā reizi mēnesī veselības nozares profesionāļi lasīs lekcijas par veselīgu uzturu, pirmo palīdzību nelaimes gadījumos, bērnu veselību un vakcināciju un citiem jautājumiem. Lekcijas paredzētas vecākiem, vecvecākiem, kā arī ikvienam, kuram rūp savas ģimenes un līdzcilvēku veselība.

Lekciju cikla programma notiks 16. septembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, Anniņmuižas bulvārī 26a. Pieteikšanās līdz 15. septembrim uz e-pastu: kursiatrsu[pnkts]lv vai RSU mājaslapā. Dalības maksa 5 EUR.

Papildu informācijai: