Preses relīzes

Ceturtdien, 6. novembrī, plkst. 14.00 Lielbritānijas diplomātiskās misijas Latvijā vadītājs Īans Frū Rīgas Stradiņa universitātē, 1. auditorijā, uzstāsies ar publisko lekciju "Lielbritānijas attiecības ar ES un pasaules valstīm" par aktuāliem Lielbritānijas ārpolitikas jautājumiem – Lielbritānijas piedāvājumu ES reformām, ES un ASV tirdzniecības un investīciju līguma pavērtajām iespējām, radikālā grupējuma "Islāma valsts" un Ebolas vīrusa radītajiem draudiem pasaulei, kā arī citām aktuālām tēmām.

Lekcijā ir aicināti piedalīties studenti, kuru interešu lokā ir starptautiskās attiecības, kā arī citi interesanti, kurus interesē aktuālie ārpolitikas jautājumi.

Lekcijas tiešraide būs skatām RSU YouTube kanālā.

Ņemot vērā RSU mērķi būt modernai un starptautiskai augstskolai, tā regulāri rīko vietējo un ārvalstu vadošo nozaru ekspertu vieslekcijas studentiem gan medicīnas un veselības aprūpes studiju programmās, gan sociālo zinātņu programmās, kurās būtisku vietu ieņem zināšanas par Latvijas ārpolitiku, starptautiskajām attiecībām un globālo ekonomiku. RSU ar vieslekcijām uzstājušies vairāk nekā 10 valstu vēstnieki no dažādām pasaules valstīm.

Papildu informācijai: