Sports

Ceturtdien, 8. septembrī, plkst. 11 Rīgas Stradiņa universitātes Sporta klubā Cigoriņu ielā 3 norisināsies ikgadējā pirmkursnieku Sporta diena. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja sevi nodarbināt tādās sportiskās aktivitātēs kā airēšana uz trenažiera, minigolfā, spēka stafetē, volejbolā, basketbolā un citos sporta veidos.

Kā jau augstskolā, kura izglītības eksporta ziņā ir ne vien Latvijas, bet arī Baltijas līdere, pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā.

Sporta dienas laikā varēs pieteikties gan individuālajiem, gan komandu sporta veidiem, tomēr ieteicams pieteikt savu komandu laikus, jo komandu skaits šajos sporta veidos ir ierobežots.

Seko līdzi informācijai RSU Sporta kluba Facebook un Instagram kontā un dalies informācijā ar citiem!

fitnesa_diena_2022.png

Pieteikšanās komandu sporta veidiem