Darbiniekiem
Vide

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) jau otro gadu pēc kārtas nedēļā pirms Latvijas Lielās talkas, kas šogad ir 27. aprīlī, rīko Biroja lielo talku, kurā darbinieki aicināti sakārtot darba vidi un padomāt par savu labsajūtu.

talka02-lead.jpg

Katru dienu šajā nedēļā darbinieki e-pastā saņem aicinājumu sakārtot kādu jomu darba vidē:

• apzināt vecās elektriskās ierīces un elektroiekārtas un pareizi tās utilizēt,
  • nederīgos dokumentus nodot glabāšanā,
  • veikt lielo pavasara tīrīšanu datorā – sakārtot darbvirsmu un dokumentu mapes u. c.

Savukārt 24. aprīlī, kad notika RSU Veselības diena, darbiniekiem bija iespēja ziedot asinis un veikt dažādas veselības pārbaudes pie studentu zinātnisko pulciņu dalībniekiem: izmērīt asinsspiedienu, noteikt ķermeņa masas indeksu un cukura līmeni.

24. aprīlī visā Eiropā notika akcija Diena bez lifta, tāpēc visi tika aicināti būt aktīviem un izmantot kāpnes lifta vietā. Bet vislabāk, ja tā darāt ik dienu!