Preses relīzes

Piektdien, 9. februārī, Rīgas Stradiņa universitātes ziemas izlaidumā diplomus saņems 308 RSU absolventi medicīnas, veselības aprūpes, tiesību, biznesa, starptautisko attiecību un komunikācijas jomā, tostarp 63 ārvalstu studenti no 10 valstīm. Izlaidums notiks RSU aulā, Dzirciema ielā 16.

Plkst. 12.00 – 14.00 notiks RSU Ārvalstu studentu nodaļas, Farmācijas, Rehabilitācijas, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes izlaidums. Studiju programmu Medicīna un Zobārstniecība absolvēs 64 studenti no Vācijas (28), Zviedrijas (13), Somijas (7), Norvēģijas (4), Lielbritānijas (4), Francijas (1), Itālijas (1), Portugāles (2), Spānijas (1), Nīderlandes (2) un Latvijas (1). RSU diplomu saņems arī 13 Farmācijas fakultātes studiju programmu Rūpnieciskā farmācija un Klīniskā farmācija absolventi. Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti absolvēs 51 veselības sporta un sociālā darba speciālists, bet Rehabilitācijas fakultāti – 36 studenti studiju programmās Uzturs, Fizioterapija un Mākslas terapija.

Plkst. 16.00 – 18.00 notiks Eiropas studiju, Komunikācijas un Juridiskās fakultātes izlaidums. RSU diplomu saņems Eiropas studiju fakultātes studiju programmu Starptautiskās attiecības un diplomātija, Starptautiskais bizness un tiesības, Starptautiskā mārketinga un biznesa vadība 10 absolventi, bet Komunikācijas fakultāti absolvēs studiju programmu Sabiedriskās attiecības, Sociālā antropoloģija un Stratēģiskā un sabiedrisko attiecību vadība seši studenti. Vislielākais absolventu skaits ziemas izlaidumā būs Juridiskajai fakultātei – 118 studiju programmas Tiesību zinātne absolventi.