Preses relīzes

Piektdien, 12. februārī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) diplomu saņems 397 absolventi 23 studiju programmās. Absolventu vidū būs arī 34 iekšlietu sistēmas darbinieki studiju programmā Policijas darbs. Pirmo izlaidumu RSU aizvadīs arī absolventi maģistra studiju programmā Veselības komunikācija.

Absolventu vidū ir arī jaunie rūpnieciskie un klīniskie farmaceiti, veselības psihologi, veselības sporta un sociālā darba speciālisti, uztura speciālisti, fizioterapeiti un mākslas terapeiti, sociālie antropologi, juristi, kā arī veselības vadības, uzņēmējdarbības un eksperti. Šāgada ziemas izlaidumi notiks attālināti.

Ziemas izlaidumu plkst. 10.00 sāks Ārvalstu studentu nodaļa, kuru šoziem beidz 133 jaunieši. Viņu vidū ir 119 studiju programmas Medicīna absolventi, 13 programmas Zobārstniecība absolventi, kā arī divi maģistra studiju programmas Veselības vadība absolventi.

Plkst. 13.00 noritēs veselības studiju programmu ziemas izlaidums, kurā tiks godināti astoņi Farmācijas fakultātes absolventi, kas beiguši RSU un RTU kopīgo maģistra studiju programmu Rūpnieciskā farmācija un maģistra programmu Klīniskā farmācija. Rehabilitācijas fakultāti šoziem absolvē 25 studenti – viņi iegūs diplomu uzturzinātnē, mākslas terapijā un fizioterapijā. Tikmēr Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti absolvēs 68 studenti. Viņu vidū ir pirmā līmeņa profesionālās studiju programmas Veselības sporta speciālists absolventi, kas ieguvuši fitnesa trenera profesionālo kvalifikāciju, maģistra studiju programmas Veselības psiholoģija absolventi, RSU un RISEBA kopīgās maģistra studiju programmas Veselības vadība absolventi, bakalaura studiju programmas Veselības sports absolventi, kā arī bakalaura un maģistra līmeņa sociālā darba absolventi. Veselības studiju programmu ziemas izlaidumā diplomu saņems arī divi studiju programmas Medicīna latviešu plūsmas studenti un 14 RSU Liepājas filiāles studenti, kuri iegūst fitnesa trenera profesionālo kvalifikāciju.

Ziemas izlaidums plkst. 16.00 noslēgsies ar sociālo zinātņu programmu absolventu godināšanu, kurā virtuāli piedalīsies Eiropas studiju fakultātes divu maģistra studiju programmu Starptautiskā mārketinga un biznesa vadība un Starptautiskais bizness un tiesības absolventi. Šoziem Komunikācijas fakultāti absolvē 10 studenti. Diplomu saņems maģistra studiju programmas Sociālā antropoloģija beidzēji, tikmēr pirmo izlaidumu RSU vēsturē piedzīvos pirms diviem gadiem startējušās maģistra studiju programmas Veselības komunikācija absolventi. Ierasti daudzskaitlīgas ir RSU Juridiskās fakultātes absolventu rindas. Šoziem diplomu saņems 128 tiesību zinātņu bakalaura un maģistra absolventi, tai skaitā arī 34 absolventi programmā Policijas darbs.

Papildu informācijai