Atzinība
Darbiniekiem

Tuvojoties Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 105. gadadienai, piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi.

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs un Ordeņu kapituls 2023. gada 18. oktobrī nolēmis par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvot un par ordeņa komandieri iecelt

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra Biķernieki Paliatīvās aprūpes nodaļas vadītāju, onkologu ķīmijterapeitu, algologu, paliatīvās aprūpes speciālistu, Rīgas Stradiņa universitātes Iekšķīgo slimību katedras docētāju Vilni Sosāru.

Apbalvojumu pasniegšanas ceremonija notiks 2023. gada 18. novembrī plkst. 15.30 Rīgas pilī. Ceremoniju tiešraidē varēs vērot Latvijas Televīzijas 1. kanālā.

Valsts augstāko atzinību šogad saņēmušas izcilas personības visdažādākajās jomās no visas Latvijas.