Pārlekt uz galveno saturu
Pētniecība
Konferences, semināri

25. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā(Rīgā, Anniņmuižas bulv. 26a, 136. telpā) plkst. 14.00 notiks seminārs, kurā varēsiet uzzināt par projekta innovAge norisi Latvijā un izstrādātā IT rīka prototipu. Laipni aicināti visi, kuriem ir interese par mājokļa vides ietekmi uz veselību un mājokļa vides pieejamības veicināšanu senioriem.

No 2013. gada februāra līdz 2015. gada novembrim RSU Rehabilitācijas fakultātes Rehabilitācijas katedras docētāji Liene Saukuma, Zane Liepiņa un Signe Tomsone piedalījās pētniecības projektā innovAge.

Lai nākotnē seniori arvien aktīvāk iesaistītos lēmumu pieņemšanā par savu aprūpi un dzīvesvietas izvēli, šajā projektā Lundas universitātē (Zviedrijā) tika izstrādāts informāciju tehnoloģiju (IT) rīka prototips, kas var palīdzēt senioriem novērtēt un uzlabot pieejamību mājokļa vidē un kļūt par aktīviem partneriem mājokļa piedāvājumu izvēlē. Savukārt Latvijā tika realizēts diskusiju cikls Vides barjeras un pieejamības problēmas dzīvesvietā un tās apkārtnē (2013) un jauna IT rīka izmēģinājums (2015).

Seminārā piedalīsies Oskar Jonsson no Lundas universitātes, kā arī Signe Tomsone, Zane Liepiņa un Liene Saukuma no RSU.

Ja rodas jautājumi, lūgums sazināties ar Signi Tomsoni: Signe[pnkts]Tomsoneatrsu[pnkts]lv vai 26547288.