Darbiniekiem
Sports

Janvāra pēdējā svētdienā Ādažu kultūras namā norisinājās Latvijā pirmais starptautiskais estētiskās vingrošanas festivāls Zelta laikmets. Tajā piedalījās 100 dalībnieki no Latvijas, Norvēģijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas, un festivālā tika pārstāvēta arī Rīgas Stradiņa universitāte (RSU).

RSU pārstāvēja četru paaudžu komandas estētiskajā vingrošanā: senioru komanda (vidējais vecums 65 gadi), vidējā grupa 45+, nesen absolvējušās 35+ un studentes 25+.

rsu-makslas-vingrotajas-26012020.gif

Kopumā Latvijā jau ir izveidojušās vairākas senioru grupas, un vienu pārstāv mūsu kolēģe Anita Gauruča.

RSU darbinieku komandu festivālā sumināja par to, ka viņi bija pirmie, kuri Latviju pārstāvēja starptautiskajā Golden Age (50+) festivālā pasaulē 2008. gadā Spānijā, un turpina tajā piedalīties katru otro gadu. "Tas ir milzīgs enerģijas lādiņš un drosme uzdrīkstēties skaisti kustēties visas dzīves garumā," smaidot saka RSU komandu trenere Maruta Hoferte.

Priekšnesuma Emocijas VIDEO

Priekšnesuma Teātris VIDEO