Pārlekt uz galveno saturu
Iepazīstieties!
Studentiem

Kristīne Čabikina ir Eiropas studiju fakultātes maģistra studiju programmas Starptautiskās attiecības un diplomātija 2. kursa studente. Viņas vidējā atzīme ir 9,5 balles. Kristīne ir piedalījusies dažādos projektos un Jauno līderu skolas rīkotajos pasākumos. Paralēli studijām viņa strādā Grobiņas pašvaldībā, kur veic ārējo sakaru organizatora un sabiedrisko attiecību speciālista asistenta pienākumus. Brīvajā laikā Kristīne sporto un ievēro veselīgu dzīvesveidu.

Kristine-Cabikina-lead.jpg

Par sevi. Esmu apņēmīga, apzinīga un mērķtiecīga. Pašreizējā dzīves kaislība ir sports. Patīk labi izgulēties. Labprāt esmu bērnišķīga. Ja veselība man ļaus, būšu omamma, kura kopā ar saviem mazbērniem šļūks ar ragavām lejā pa kalnu. Mīlu ziemu un sniegu, patīk miers un klusums. Aizrauj starptautiska vide un valodas. Esmu arī spītīga, tomēr vērtēju šo īpašību pozitīvi – tā palīdz sasniegt mērķus, jo turpinu virzīties uz priekšu par spīti neveiksmēm.

Trīs svarīgākās lietas, kas līdz šim paveiktas.

Pirmā – iestāšanās RSU maģistrantūras programmā Starptautiskās attiecības un diplomātija. Studēt šajā jomā vēlējos jau bakalauros, tomēr toreiz tas nebija iespējams. Arī pēc bakalauriemapvienot studijas Rīgā ar dzīvi un darbu Grobiņā likās ļoti grūti, tomēr nolēmu riskēt. Tāpēc priecājos, ka esmu uzņemta un ka spēju veiksmīgi studēt un strādāt.

Otrā – tā kā savā mūžā esmu diezgan daudz slimojusi, lepojos ar to, ka esmu spējusi savas kaites uzveikt un atsākt dzīvi daudz spēcīgāka un pārliecinātāka.

Trešā – titula RSU Gada maģistrants 2015 iegūšana. Tas ir liels stimuls turpināt strādāt tikpat apņēmīgi. Paldies par izrādīto godu!

Kristine-Cabikina02-lead.jpg

Priekšplānā no kreisās: RSU mācību prorektore Tatjana Koķe pasniedz RSU Gada balvu nominācijā "Gada maģistrants" Kristīnei Čabikinai 2015. gada 18. septembrī RSU aulā Senāta svinīgajā sēdē.

Studijas Rīgas Stradiņa universitātē. Ļoti novērtēju Rīgas Stradiņa universitātes studiju kvalitāti un pasniedzēju ieinteresētību pasniegt savu priekšmetu. Saprotu, kāpēc RSU ir kļuvusi par sava veida kvalitātes zīmi. Nenožēloju savu izvēli studēt šajā universitātē un pavisam noteikti to iesaku ikvienam topošajam studentam, kuru nebaida augstas prasības un darbs.

Dzīves skolotāji. Galvenie noteikti ir vecvecāki, onkulis, tante, mazais brālēns un pati dzīve. No šiem personāžiem esmu daudz mācījusies. Otrajā vietā ierindoju visus skolotājus, pasniedzējus, draugus un paziņas, jo no ikviena cilvēka mēs varam kaut ko mācīties.

Kad jūs pēdējo reizi jutāties laimīgs? Laimīga es jūtos katru dienu. Lai atgādinātu sev, ka katra diena ir jēgpilna un arī laimīga, dienas noslēgumā noskaitu pie sevis trīs lietas, kuras mani dienas laikā darījušas priecīgu vai laimīgu.

Stūrakmeņi: ģimene, ko mīlēt un lolot, tuvākie draugi, ar kuriem kopā smieties, darbs, kas nes gandarījumu un prieku, un harmonija ar sevi.

Latviešu domātāja Zenta Mauriņa ir teikusi "Katra diena, kurā neesam paplašinājuši savu apvārsni, ir velti nodzīvota". Kristīne Čabikina uzskata, ka "katra diena neatkarīgi no paveiktā ir sevis papildināšana un pilnveidošana. Es varu paplašināt savu apvārsni, apzināti mācoties ko jaunu vai arī vienkārši izlasot interviju žurnālā, jaunāko ziņu portālā vai noskatoties jaunu kinofilmu."

Latvijas attīstību viņa veicinātu, "strādājot starptautisko attiecību jomā. Vienmēr esmu centusies iekļūt starptautiskās afērās un vidē. Tā ir mana vieta."

Kristīnes Čabikinas CURRICULUM VITAE (PDF)

Par RSU Gada balvu

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Gada balva tiek piešķirta tiem, kuri sasnieguši teicamus panākumus studijās, administratīvajā vai zinātniski pētnieciskajā darbā, kā arī devuši ieguldījumu RSU tēla popularizēšanā. 2015. gada 18. septembrī RSU 65 gadu jubilejas Senāta svinīgajā sēdē, kas notika RSU aulā, tika pasniegta RSU Gada balva vairākās nominācijās.

RSU Gada balvas nominācijā Gada maģistrants piešķiršanas kritēriji:

  • ļoti labas sekmes;
  • aktīva studiju un sabiedriskā dzīve.