Lepojamies!
Atzinība
Darbiniekiem

28. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) centrālajā ēkā svinīgi tika sveikti trīs mūsu universitātes profesori, kuriem Latvijas valsts svētkos tika pasniegti augstākie valsts apbalvojumi. RSU sveica Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku prof. Andreju Milleru, Atzinības krusta virsnieci prof. Ingu Milleri un Atzinības krusta kavalieri prof. Rūtu Cari.

rsu_sveic_valsts_apbalvotos-05.jpg

Valsts apbalvojumi piešķirti

• RSU Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes dekānei prof. Ingai Millerei (augšā foto pirmā no kreisās) par izcilu un nozīmīgu ieguldījumu māszinību izglītības un pētniecības attīstībā.
  • RSU Zobārstniecības fakultātes Zobu terapijas un mutes veselības katedras prof. Rūtai Carei par izcilu un ilggadēju ieguldījumu zobārstniecības izglītībā un pētniecībā.
  • RSU Medicīnas fakultātes Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītājam prof. Andrejam Milleram par izcilu un ilggadēju ieguldījumu izglītībā un pētniecībā neiroloģijas nozarē.

rsu_sveic_valsts_apbalvotos-02.jpg

No kreisās: rektors prof. Aigars Pētersons, veselības studiju prorektors prof. Guntis Bahs, studiju prorektore prof. Tatjana Koķe, zinātņu prorektore Agrita Kiopa, prof. Rūta Care, prof. Inga Millere un prof. Andrejs Millers

Augstākos Latvijas valsts apbalvojumus Valsts prezidents Egils Levits pasniedza 2019. gada 18. novembrī svinīgā ceremonijā Rīgas pilī.