Darbiniekiem

Ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektora 02.09.2020. rīkojumu Nr. 5-1/363/2020 ir apstiprināti Rīgas Stradiņa universitātes informācijas tehnoloģiju rīku izmantošanas noteikumi studiju procesa nodrošināšanai un ir ieviesta jauna kārtība IT rīku izmantošanā RSU.

Lai nodrošinātu attālināto studiju procesu, turpmāk lekcijās, semināros u. tml. var tikt izmantoti IT rīki, kas paredz vēlamo video kameras un mikrofona lietošanu. Savukārt visu pārbaudījumu kārtošanā un prezentācijās RSU tiks izmantoti IT rīki, kas paredz obligāto video kameras un mikrofona lietošanu savstarpējās komunikācijas nodrošināšanai. Pirms IT rīku izmantošanas studiju procesā docētājs informēs studējošos par šādu IT rīku izmantošanas kārtību, prasībām, iespēju atteikties no to izmantošanas, kā arī alternatīvajiem risinājumiem.

Studējošajiem obligāti pašiem jāseko līdzi informācijai un izmaiņām par RSU izmantotajiem IT rīkiem, savukārt, ja rodas jautājumi vai neskaidrības, var sazināties ar RSU personālu.

• Par personas datu apstrādi plašāk var uzzināt, rakstot e-pastu rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv) vai personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv (personu[dot]dati[at]rsu[dot]lv), kā arī zvanot 67409105 vai 67409248 (RSU Datu drošības un pārvaldības daļa).
  • Par studiju procesu plašāk var uzzināt, rakstot e-pastu rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv) vai mdatrsu[pnkts]lv (md[at]rsu[dot]lv), kā arī zvanot 67409105.
  • Par IT rīku tehnisko nodrošinājumu un lietošanu, kā arī apmācību plašāk var uzzināt, rakstot e-pastu itatrsu[pnkts]lv (it[at]rsu[dot]lv) vai zvanot 67061515 (IT Servisa centrs).
RSU izmantoto IT rīku saraksts, par kuru izmantošanu RSU ir noslēgts attiecīgs līgums, kas ietver fizisko personas datu aizsardzības nosacījumus, ar aprakstiem ir pieejams RSU mājaslapas sadaļā Personas datu apstrāde, kas turpmāk tiks pakāpeniski papildināta.