Pārlekt uz galveno saturu
Stipendijas
Studentiem

Rūpējoties par veselības jomas studentu profesionālās un sociālās labklājības izaugsmi un tam labvēlīgiem nosacījumiem, mūsu universitātes nodibinājums RSU fonds sadarbībā ar uzņēmēju un RSU Goda doktoru Egilu Gulbi arī šogad izsludina pieteikšanos Egila Gulbja medicīnas sociālajām stipendijām.

Egils-Gulbis.jpg

Šīs stipendijas mērķis saskaņā ar RSU sociālās atbildības politiku un Egila Gulbja aicinājumu būs sniegt sociālo atbalstu labākajiem RSU studiju programmas Medicīna (latviešu valodas programma) un Pediatrija visu studiju gadu studentiem. 

Pieteikties stipendijai varēs sekmīgie RSU programmas Medicīna vai Pediatrija studenti, kuri atbilst vismaz vienam no stipendijas nolikumā definētajiem sociālajiem kritērijam, piemēram, pretendenta apgādībā ir vismaz viena persona, pretendentam ir invaliditāte u. c.

Egila Gulbja medicīnas sociālajai stipendijai sarūpētie finanšu līdzekļi ir Egila Gulbja dāvinājums labākajai medicīnas augstskolai Latvijā.

Izmaksājamās stipendijas apmērs būs 100 eiro mēnesī 2019./2020.  akadēmiskā gada abu semestru laikā, t. i., no 2019. gada 2. septembra līdz 2020. gada 30. jūnijam.

Pieteikumu stipendijai kopā ar citu nepieciešamo dokumentāciju var iesniegt no 2019. gada 4. līdz 13. septembrim RSU Dokumentu pārvaldības un arhīva daļā (Dzirciema ielā 16, D korp., 1. stāvs, 100. kab.) attiecīgajām nodibinājuma darbiniecēm.

Stipendijas nolikums

Stipendijas iesniegums