Preses relīzes

Piektdien, 1. jūlijā, turpinoties vasaras uzņemšanai, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) kā vienā no pirmajām universitātēm Latvijā sāksies dokumentu pieņemšana pamatstudijām. Dokumentu pieņemšana pamatstudijām turpināsies līdz 12. jūlijam.

RSU gaidīs uz dokumentu iesniegšanu Rīgā, Dzirciema ielā 16, no 1. līdz 12. jūlijam darbdienās no pulksten 9.00 līdz 17.00 (trešdienās – no 8.00 līdz 19.00). Savukārt dokumentu pieņemšana studijām maģistrantūrā notiks no 1. jūlija līdz 12. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (trešdienās – no 8.00 līdz 19.00) Rīgas Stradiņa universitātes Studentu servisā Rīgā, Dzirciema ielā 16, K korpusa 100. kabinetā, kā arī RSU filiālē Liepājā, Riņķu ielā 24/26.

RSU šogad uzņemšanā piedāvā 724 budžeta vietas pirmkursniekiem, ieskaitot 1., 2. līmeņa profesionālās programmas, bakalaura, maģistra un doktorantūras programmas, to skaitā RSU Liepājas filiāles programmas. Tas ir analogi pagājušā gada budžeta vietu skaitam.

Ja runā tikai par pamatstudijām (1., 2. līmeņa profesionālās programmas un bakalauri), tad RSU šogad piedāvā studijas 606 budžeta vietās, to skaitā arī 75 budžeta vietas Liepājas filiālē. (Ja pieskaita klāt arī RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledžu, pavisam sanāk 877 budžeta vietas.) Papildus tiek piedāvātas arī 1448 maksas studiju vietas, no kurām lielākā daļa ir sociālajās zinātnēs.

Arī elektronisko pieteikšanos RSU tradicionāli sāka agrāk par citām augstskolām, jau no 1. jūnija piedāvājot to veikt savā elektroniskās pieteikšanās sistēmā uznemsana.rsu.lv. Piesakoties elektroniski, studētgribētājiem ir zemāka reģistrācijas maksa nekā tad, ja to dara klātienē.

Papildu informācijai: