Mākslinieciskie kolektīvi

Rīgas Stradiņa universitātes jauktais koris Rīga gatavojas VIII Ziemeļu un Baltijas valstu Dziesmu svētku noslēguma koncertam, kas 28. jūnijā notiks Mežaparka Lielajā estrādē. Rīgas koru mēneša 2015 laikā kori demonstrē savu gatavības pakāpi svētku repertuāra apguvē. Iepriekšējās un šīs nedēļas nogalē – 18., 19., 25. un 26. aprīlī – Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisinās koru skates.

koris-lu-aula.jpg

RSU jauktais koris Rīga diriģentu Evitas Tarandas un Zanes Zilbertes vadībā skatē piedalījās 19. aprīlī. Skatēs koru māksliniecisko un tehnisko sniegumu vērtē žūrija, un koris Rīga tika novērtēts ar Augstāko pakāpi – 45,22 punktiem. Koris sniedza muzikālu, skanīgu un emocionāli piepildītu priekšnesumu (skat. video).

Skates rezultāti